
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce na rzecz schroniska dla zwierząt. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, otwartym sercom i okazanej życzliwości udało się zebrać dary, które realnie pomogą potrzebującym czworonogom. Bardzo się cieszymy, że wspólnie potrafimy reagować na potrzeby innych i udowadniamy, że nasza spółdzielnia to nie tylko miejsce zamieszkania, ale także społeczność ludzi wrażliwych i gotowych do pomocy.
Jeszcze raz dziękujemy!



